14 лютого - День усіх закоханих!

Геодезія та землеустрій


На допомогу навчальному процесу наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Геодезія та землеустрій».

  На виставці представлені навчальні посібники: В. Грабовий «Геодезія», С. Вилка «Інженерна геодезія», «Геодезія» за редакцією В. Горлачука, А. Третяк «Землеустрій», «Оцінка земель» за редакцією М. Ступеня, «Землевпорядне проектування» за редакцією А. Третяка.

Для широкого кола фахівців геодезичних спеціальностей – науковців, викладачів, інженерів, студентів представлено «Геодезичний енциклопедичний словник» за редакцією В. Літинського. Це перше в Україні енциклопедичне видання в галузі геодезії та суміжних з нею наук.

Одне із представлене видань – «Північно-західне Приазов’я: геологія, геоморфологія, геолого-геоморфологічні процеси, геоекологічний стан» – це монографія, співавтором якої є науковець, професор ТДАТУ Людмила Даценко. Доповнюють виставку періодичні видання: «Екологічний вісник», «Землевпорядкування», «Землевпорядний вісник», «Стандартизація, сертифікація, якість».

Також виставка представляє нові надходження за цією темою – вісім навчальних посібників: «Землевпорядний процес» за редакцією А. Третяка, Т. Шевченко «Геодезичні прилади» посібник і практикум, «Навчальна геодезична практика» за редакцією В. Глущенка, Л. Перович «Кадастр територій», О. Дорожинський «Фотограмметрія», О. Дорожинський «Фотограмметрія та дистанційне зонування» в 2-х книгах.

Виставка буде в нагоді науковцям, викладачам, інженерам, студентам.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду тематичної виставки.

Коментарі