14 лютого - День усіх закоханих!

 Подорожуємо світом без квитка

До Всесвітнього дня туризму, який щорічно відзначається 27 вересня наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Подорожуємо світом без квитка» та відео-презентацію «Подорожуй Україною».

Історія стверджує, що туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно – на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стала займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються. Поняття туризму почало швидко обростати специфічними термінами і визначеннями. Це і діловий туризм, і туризм для відпочинку, розважальний та освітній туризм і ціла маса найрізноманітніших форм і напрямків.

На виставці представлено підручники В. Стафійчука і В. Семенова «Туристичне країнознавство», «Менеджмент і маркетинг туризму» за ред. Т. Афонченко та інших. Книги та альбоми для подорожуючих Україною: О. Беликов «УКРАИНА. 30 лучших мест», «УКРАИНА. 30 лучших замков и дворцов», «Украина: путеводитель 500 уголков», В. Супруненко «100 чудес Запорожского края», «150 чудес Запорожского края которые необходимо увидеть». Путівник, книги, часопис для тих, кому пасує Львів.

У часописі «Український туризм» статті присвячені різноманітним формам і напрямкам вітчизняного туризму. Також є видання для подорожуючих за кордон: В. Пономарьова «Маленькі подорожі великим Китаєм», С. Семенюк «Український путівник по Словаччині» та інші.

У додатках до часописів «Корреспондент», «Новое время страны» для любителів подорожувати детально представлено ту чи іншу країну: «США», «Швеція», «Франція», «Польща»…

Часописи «Міжнародний туризм» і «Мир туризма» також цікаво формують уявлення про ближнє і далеке зарубіжжя. Наприклад стаття Андрія Бурлуцького «Ее величество Канада» у журналі «Мир туризма», та ще безліч публікацій.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду тематичної виставки, яка демонструється на першому поверсі наукової бібліотеки.
Коментарі