14 лютого - День усіх закоханих!

Лицарі Небесної Сотні

Час плине, а пам’ять залишається…
З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні, який відзначається 20 лютого, наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Лицарі Небесної Сотні», на якій представлена хроніка історичних подій зими 2013-2014 років, імена героїв «Небесної Сотні», кращі світлини Революції, мистецтво Майдану, документальні та художні видання: Н. Семенченко «Охота на правду», А. Мухарський «Майдан. Революція духу», Д. Павличко «Вірші з майдану», М. Матиос «Приватний щоденник», А. Кокотюха «Вогняна зима» та ін.
День Героїв Небесної Сотні – це свято мужності українського народу, це день свободи та рівноправ’я, день боротьби за краще майбутнє!
Майдан – 2014-го став символом утвердження віковічного прагнення українського народу до справжніх демократичних цінностей. І за право їх здобути, за нашу з вами свободу і оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, більшість із них – молоді, сильні, ті, хто тільки починав жити.
Новітні герої, Герої Небесної сотні… Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам’ять нагадуватиме про їхні відвагу, мужність і самопожертву в ім’я свободи.
 У списку небесних сотників – українці, вірмени, грузини, поляки, білоруси. Їх вік – від 17 до 73 років. Це були студенти, архітектори, юристи, будівельники, вчителі, підприємці, художники, програмісти.
 Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»
Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу, над Україною запанує мирне небо, а у наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!

Коментарі