14 лютого - День усіх закоханих!


Я маю право

         В рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» та до Всесвітнього дня захисту прав людини, наукова бібліотека підготувала тематичну-виставку «Я маю право». На виставці представлені видання: «Основи демократії», В.Д. Гапотій «Основи правознавства», В.В. Кравченко «Конституційне право України», «Студент і закон», «Права людини», «Офіційний вісник України» та ін.
        
Слоган проекту: «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!» означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, захищаючи себе згідно з законами, а держава захищає громадянина і його права.
         Слід зазначити, що в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» український Уряд в серпні прийняв рішення зробити крок на упередження незаконних дій в аграрній сфері. По всій країні були запущені антирейдерські аграрні штаби, які за цей час захистили від захоплень десятки фермерських господарств. Протягом серпня мобільні групи об’їхали 340 населених пунктів та надали консультації тисячам українців.
 Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.


Коментарі