14 лютого - День усіх закоханих!


Науково-практичний семінар для бібліотек в ЗНУ

13 грудня 2018 року фахівці наукової бібліотеки ТДАТУ взяли участь у науково-практичному семінарі «Роль бібліотеки в інтеграції наукових досліджень та навчальних ресурсів вишу у світовий інформаційний простір», який відбувся в науковій бібліотеці Запорізького національного університету.
Відкриття семінару почалося зі вступного слова проректора з науково-педагогічної роботи ЗНУ Каганова Юрія Олеговича, який виступив з промовою щодо розвитку наукової бібліотеки ЗНУ в контексті модернізації освітнього та наукового процесів.
На заході були присутні: голова методичного об’єднання бібліотек ЗВО Запорізької області, директор наукової бібліотеки ЗНТУ  Кучерук  Р. І., директор НБ ЗНУ Чала Н. М., заступник директора з наукової роботи та новітніх технологій НБ ЗНУ Агоян О. М. та представники наукових бібліотек ЗВО м. Запоріжжя і області.
У семінарі від наукової бібліотеки ТДАТУ прийняли участь директор бібліотеки Білоцька О. М., завідувачі відділів Семенюк Н. М. та Журавська А. Г., Шульга Н. В. – провідний бібліотекар відділу науково-бібліографічної та інформаційної роботи.
Представляючі досвід роботи наукової бібліотеки ТДАТУ «Показники ефективності публікаційної активності викладачів ТДАТУ через призму бібліометрики» (Семенюк Н. М.), «Репозитарій ТДАТУ – реалізація ідей відкритого доступу до наукових публікацій університету»  та «Представлення діяльності ТДАТУ в україномовній онлайн-енциклопедії «Вікіпедія» (Журавська А. Г.), провідні фахівці відповіли на чисельні питання колег щодо практики роботи Інстуційного репозитарію ТДАТУ, створення Профілю науковція у Google Scholar. Особливий інтерес у присутніх викликав проект «Науковці ТДАТУ у Вікіпедії».         
 Проведення таких семінарів є дуже корисним для розвитку бібліотеки та мотивують для подальшого спілкування та співпраці!


Коментарі