14 лютого - День усіх закоханих!

День кафедри у бібліотеці

11 грудня в науковій бібліотеці пройшов інформаційно-діловий захід – День кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
На початку зустрічі колектив бібліотеки привітав з ювілеєм д. е. н., професора Тетяну Іванівну Яворську. Ювіляру були презентовані «Біобібліографічний покажчик основних публікацій автора з 1992 по 2018 рр. Тетяни Іванівни Яворської» та віртуальна виставка «Життєвий шлях на освітянській ниві». В рамках проекту «Науковці ТДАТУ у Вікіпедії»  була представлена сторінка д. е. н., професора Т. І. Яворської в електронній енциклопедії  – Українська Вікіпедія.
В ході зустрічі були розглянуті багато цікавих та корисних питань: книгозабезпечення навчальних дисциплін кафедри; окреслені та проаналізовані проблеми з деякими профілями викладачів кафедри в Google Scholar; наповнення публікаціями Інституційного Репозитарія ElarTSATU (відкритий електронний архів) та статистика звернень до окремих статей науковців кафедри.
Для присутніх  був проведений флеш-семінар «Як обрати журнал для публікацій або остерігайтесь «хижацьких» видань?» на прикладі наукометричної бази даних Scopus.
Викладачам був запропонований перегляд  фахових видань з дисциплін, які викладаються на кафедрі, а також наукові та науково-практичні періодичні видання економічного спрямування, які передплачує бібліотека.
Такі зустрічі є дуже корисними для розвитку взаємодії «кафедра – бібліотека»  та спонукають на подальшу співпрацю.Коментарі