14 лютого - День усіх закоханих!

Спадщина віків. Українське малярство

До Дня художника, який  в Україні щорічно відзначається у другу неділю жовтня (в 2018 році припадає на 14 жовтня), та до Року культурної спадщини в Україні, наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Контражур натхнення».
Українським майстрам пензля  присвячуються твори, які стали частиною золотого фонду нашої наукової бібліотеки: «Український живопис», «Спадщина віків. Українське малярство у музейних колекціях Львова» Т. Свєнцицької,  «Художник» К. Тур-Коновалова, «Тетяна Яблонська. Живопис та графіка» та інші. Окремо виділена полиця для книг про талановитих художників нашого рідного краю – Мелітопольщини.
 Місцевий письменник та краєзнавець Сергій Авдєєнко написав книги про художників Мелітополя та подарував чудові видання нашій бібліотеці, які ми експонуємо: «Александр Тышлер и Мелитополь», «Александр Фесюк. Старик с душой юноши», «Виктор Алешин. Триумф и трагедия», «Иларий Чубич. Человек эпохи Возрождения», «Елена и Борис Жуковы. Жизнь – искусству».
Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі.
Запрошуємо до перегляду виставки, яка розташована на 1 поверсі наукової бібліотеки.


Коментарі