14 лютого - День усіх закоханих!


Моя земля – земля моїх батьків

До 27-ї річниці проголошення незалежності України та до Дня державного прапора наукова бібліотека підготувала тематичну виставку-інсталяцію «Моя земля – земля моїх батьків». На виставці представленні видання, які відображають історичний шлях до незалежності держави та сьогодення.
День незалежності – дата, яка укріплює націю, виражає дух народу, символізує його славне минуле, сьогодення й майбутнє. Свято Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної країни. В цей день у всіх українців загострюється відчуття істинної національної приналежності.
Багато століть український народ боровся за право господарювати на рідній землі, мріяв про незалежну й самостійну українську державу. Нарешті 24 серпня 1991 р. був прийнятий Акт проголошення Незалежності України.
Наукова бібліотека вітає усю університетську спільноту з головним державним святом!
Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Любіть Україну!
«А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.»
Ліна КостенкоКоментарі