14 лютого - День усіх закоханих!

ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

До Дня Європи в Україні наукова бібліотека підготувала тематичні виставки «Європейський дім» та «Німецька – мова Гете, Гейне, Манна…».
Виставка «Європейський дім» має мету познайомити читача з художньою літературою європейських письменників та поетів, починаючи від епохи Відродження і закінчуючи творами наших сучасників.

Сучасна література Європи, звичайно, має своїх фаворитів серед читачів – це Анна Гавальда, Мішель Уельбек, Фредерік Бегбедер, Девід Мітчелл та інші. Європейська література утверджує вічні цінності, зосереджує свою увагу передусім на людині, її особистому, громадському житті, ставить і розв’язує кардинальні питання буття; що є добро, а що — зло? У чому сенс життя? Така література не може не цікавити молодь.
Тематична виставка «Німецька – мова Гете, Гейне, Манна…» знайомить читача з освітою в Німеччині, німецькою художньою літературою, пропагує підручники з німецької мови.

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.
         В рамках європейської інтеграції 2017 рік оголошено в Україні роком вивчення німецької мови. Сьогодні вона – одна з найпоширеніших мов у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. Більшість найвідоміших інноваційних компаній розташовані саме у Німеччині. Навіть прогресивні японці зосереджуються на німецькій – її вивчають 68% студентів у Японії, пише газета «Експрес».
         Виставки експонуються на першому поверсі бібліотеки. Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих!


Коментарі