14 лютого - День усіх закоханих!

Українські воїни всіх часів: від скіфів до кіборгів


У нас, українців, є свої сторінки в історії.
14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці і День Українського козацтва. Споконвіку в цей день запорозькі козаки поклонялися Богородиці, покровительці українського війська. Торік саме 14 жовтня було засновано нове державне свято – День захисника України – України.
До Дня захисника України наукова бібліотека провела історико-патріотичну годину Українські воїни всіх часів:від скіфів до кіборгів, присвячену цій події. До Залу Центру  культури і дозвілля було запрошено студентів,викладачів та керівництво університету. Захід було побудовано у виді історичного екскурсу, де було представлено історія українських воїнів різних часів. Фото та відео – реконструкції різних часів історії у супроводі музики,  створювали атмосферу певного часу.

Працівники бібліотеки провели студентів стежками древніх скіфів, походами князів Київської Русі та славними перемогами козаків Запорожської Січі. З появою козаків почалася нова доба в історії українського війська. Українців називають козацькою нацією, за звичаями, традиціями, за духом. Козацький дух і нині притаманний нашим воїнам.

В історії України чимало «білих плям. Одним з таких є історія першої української військової частини – легіону Українських Січових Стрільців. Ця військова частина, пройшла всю Першу Світову війну, практично всі головні битви на Східному фронті і покрила себе невмирущою славою.
Історію не перепишеш заново. Є в ній сторінки, які і досі викликають суперечки.. Історія Української повстанської армії досить складна, неоднозначна і українські історики досконально вивчають її по архівним документам, які відкрилися в останні часи. Ценаша історія і ми маємо її знати…

Так стежками минулих боїв, поразок і перемог ми дійшли до сучасних захисників нашої України. «Кіборгам», «укропам», бійцям добровольчих батальйонів, воїнам Збройних сил України і Нацгвардії, волонтерам сьогодні наша шана, повага.
Сучасні українські воїни – це ті, хто взявся за зброю, щоб захистити державу. Їх називають воїнами світла, бо вони світлі і воюють за правду. Вони сильні, як ніколи. Вони продовжують боротись, бо ми мусимо перемогти.
Неоголошена війна стала для нас, українців, неабиякою перевіркою на мужність, витривалість, вірність та відданість державі. А ще, у цій боротьбі, ми об’єднались як нація у своїх прагненнях та надіях.

Ми віримо у близьку ПЕРЕМОГУ, бо кожна війна закінчується МИРОМ!
За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки –
Низький уклін і тричі “СЛАВА!”
Українські захисники

Коментарі