14 лютого - День усіх закоханих!

Електронні бібліотеки


Електронна бібліотека Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного містить електронні версії та електронні публікації підручників, навчальних посібників, навчально-методичних видань, публікації професорсько-викладацького складу, дисертацій, авторефератів дисертацій, монографій, нормативно-технічної документації.

lukl.kiev.ua/eli

Електронна бібліотека публічної бібліотеки ім. Лесі Українки м. Києва.

dspace.nbuv.gov.ua

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України, в якій представлені фізичні, математичні, хімічні та біологічні науки, а також загальнонаукові періодичні видання.

irbis-nbuv.gov.ua

Електронна бібліотека УКРАЇНІКА - національний довідково-інформаційний та документальний ресурс архівних, рукописних і друкованих джерел, створених в Україні або інших державах – про Україну, її історію, економіку, культуру, що ґрунтується на засадах обліку та акумуляції документальної спадщини українського народу.

ukrtechlibrary.wordpress.com

Українська технічна література - книги та підручники з технічних і пов'язаних з ними дисциплінах.

lib.onu.edu.ua/elektronnaya-biblioteka

Електронна бібліотека Наукової бібліотеки Одеського державного універсітету ім. Мечнікова.

ebk.net.ua

Електронна бібліотека Князева - містить літературу з соціально-економічних та гуманітарних наук.

westudents.com.ua

Westudent - електронна бібліотека українських підручників для студентів. Можна читати книги прямо на сайті. Мінімалістичний дизайн.

diasporiana.org.ua

Діаспоріана - українська діаспорна електронна бібліотека.

gutenberg.org

В бібліотеці зібрана велика кількість книг англійською та іншими іноземними мовами. Переважають, звичайно, англомовні версії, а також є книги французькою, італійською, португальською та німецькою. Широкий вибір категорій – від белетристики до освітньої літератури. Книги доступні для скачування в різних форматах.Коментарі