14 лютого - День усіх закоханих!

День кафедри у бібліотеці

У сучасному темпі життя на відвідування бібліотеки залишається дуже мало часу. Тож коли такий шанс випадає прямо на робочому місці, доречно скористатись такою можливістю.
З метою підвищення якості інформаційно-бібліотечного забезпечення навчального процесу та наукової діяльності, 27 березня у читальній залі відбувся інформаційно-діловий захід – День кафедри у бібліотеці. Бібліотеку відвідали викладачі кафедри «Бізнес-консалтинг та міжнародний туризм» і «Публічне управління, адміністрування та право».
Для присутніх були підготовлені  перегляди фахових та періодичних видання з дисциплін кафедри.
Під час заходу присутні були ознайомлені з інформаційними послугами та  сервісами бібліотеки, правилами наповнення та розміщення публікацій у репозиторії ElarTSATU. Для викладачів був підготовлений семінар «Хижацькі / фейкові / сміттєві видання. Як не втрапити в халепу?».
Свідченням актуальності Дня кафедри стало обговорення присутніми поповнення книжкового фонду книгами з дисциплін, що викладаються на кафедрі, доступ до електронної бібліотеки, інформаційна підтримка публікаційної активності науковця. Під час зустрічі викладачі мали змогу поставити запитання фахівцям бібліотеки і отримати на них вичерпні відповіді.
Ця зустріч стала корисною як для викладачів, так і для бібліотекарів. В ході спілкування були виробленні спільні позиції щодо подальшої ділової співпраці бібліотеки та кафедр.
Ми щиро вдячні викладачам за цікаву й продуктивну співпрацю!
 Будемо раді новим зустрічам!





Коментарі